Titles you rated
My Golden LifeRated ★ 0.5
Dug DaysRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5- おせんRated ★ 3.0
PenanceRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0