Movies
Ratings
122
April StoryRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0