Movies
Ratings
134
X-MenRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 1.0
Becoming JaneRated ★ 2.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 1.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
...ingRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
GhostRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 1.0
PocahontasRated ★ 5.0
ThorRated ★ 1.0