Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Jacquot of NantesRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0