Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
ExtractionRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0