Series
Ratings
17
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 1.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 1.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5