Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
MinariRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5