Movies
Ratings
72
The ChaserRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 1.0