Movies
Ratings
85
SilmidoRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
Lang Lang at the Royal Albert HallRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
VolverRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0