Series
Ratings
197
The World of the MarriedRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 5.0
Skam France Season 4Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5- Deux YeojaRated ★ 5.0
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0