Titles you rated
Inside meRated ★ 3.0
CellRated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
Initiation LoveRated ★ 2.5- My Dad and Mr. ItoRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Hotel ArtemisRated ★ 2.0
SkyscraperRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0