Movies
Ratings
195
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 1.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
The GhostRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 5.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0