Titles you rated
TaxiRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Wild Wild WestRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0