Movies
Ratings
608
The Act of KillingRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Any Day NowRated ★ 4.0
Still the WaterRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
The Mourning ForestRated ★ 4.0
The Two Faces of JanuaryRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
FrankRated ★ 4.0
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 5.0
One for All, All for OneRated ★ 3.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.5