Series
Ratings
123- FamilyRated ★ 3.5
- Family's HonorRated ★ 4.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
LoversRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 1.5
City HallRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0