Movies
Ratings
389
HerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
GoldenEyeRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0
Look Who's Talking TooRated ★ 5.0