Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Legend IRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0