Movies
Ratings
275
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5