Titles you rated
Blade IIRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 1.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Coast GuardRated ★ 2.0- WishRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
The Bride with White HairRated ★ 3.0