Movies
Ratings
504
The HandmaidenRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 1.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0