Series
Ratings
19
SignalRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Seicho Matsumoto's Black GospelRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 2.5
ShamelessRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Palace of DreamsRated ★ 3.0