Movies
Ratings
426
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
From Beijing with LoveRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 5.0
The Longest YardRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.0
HostageRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
The Storm RidersRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
DragonRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Dragon InnRated ★ 4.0
The OneRated ★ 4.0
Memphis BelleRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.0
The PacifierRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
The Lone RangerRated ★ 3.0