Series
Ratings
13
RugratsRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
MazinkaiserRated ★ 1.0- Salyers SpecialRated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 2.0- Slayers ExcellentRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 1.0
SlayersRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0