Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0