Movies
Ratings
724
Cyrano de BergeracRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
은하Rated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0