Series
Ratings
312
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Great Seoul InvasionRated ★ 4.0- Steel Troops WRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
A Time Called YouRated ★ 2.0
Poco's Udon WorldRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 2.0
Move to HeavenRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0