Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0