Movies
Ratings
775
AzumiRated ★ 0.5
Machete KillsRated ★ 1.5
The Maiden HeistRated ★ 3.5
Kung Fu DunkRated ★ 1.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 0.5
Police Story 2013Rated ★ 2.5
New Police StoryRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 1.0
Abraham Lincoln vs. ZombiesRated ★ 1.0- Sherlock HolmesRated ★ 1.5
The Lego Batman MovieRated ★ 1.5
The ShiningRated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
Memories of the SwordRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Underworld: Blood WarsRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
The Dark TowerRated ★ 1.5