Titles you rated
LucyRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Man on High HeelsRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Postman to HeavenRated ★ 2.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
577 ProjectRated ★ 1.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
HellcatsRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 2.0