Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Watashitachi ga Koisuru RiyuRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 3.5- 마을을 걷다Rated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 3.5- Our Game: LG TwinsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Record of Ragnarok IIRated ★ 3.5
Record of RagnarokRated ★ 3.5