Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 1.5
BarbarianRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
The GiftRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
UnfriendedRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
MayhemRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
The LighthouseRated ★ 3.5
RawRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0