Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5