Titles you rated
ReturnRated ★ 2.0
MistyRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Shining DaysRated ★ 4.0
Still, Marry MeRated ★ 5.0
Love and AmbitionRated ★ 3.0
One Fine DayRated ★ 2.5
Love TrulyRated ★ 1.0