Titles you rated
This Means WarRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
It's ComplicatedRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
JunoRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 3.0