Movies
Ratings
932
Angry WomanRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5- The Man Who LaughsRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
CatsRated ★ 4.0
Scooby-DooRated ★ 2.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 1.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5