Titles you rated
HancockRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0