Movies
Ratings
207
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0