Titles you rated
The Way HomeRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Cat in the HatRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0