Titles you rated
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 5.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0