Titles you rated
Juvenile CourtRated ★ 5.0
Opening NightRated ★ 5.0
The Quince Tree SunRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.5
Centro HistóricoRated ★ 3.5
El SurRated ★ 5.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 5.0
LonglegsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Strange DarlingRated ★ 4.5
Wild TourRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 4.5
Red RoomsRated ★ 4.0
The Other Side of HopeRated ★ 4.0
HappeningRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
The Third ManRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 5.0