Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0