Movies
Ratings
59
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0