Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 1.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0