Titles you rated
The ClassicRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
LegendRated ★ 1.5