Titles you rated
The Golden CompassRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0