Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Carry OnRated ★ 3.5
Fair PlayRated ★ 3.0
It Ends with UsRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
Hot BloodedRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0