Movies
Ratings
50
The HostRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0