Movies
Ratings
656- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
IdiocracyRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5