Titles you rated
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 4.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0