Movies
Ratings
1022
Inside ManRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
BarbieRated ★ 3.0
September 5Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0